Soutěž o nejhezčí šachové fotografie z kaváren

Přihlašte se do soutěže a vyhrajte jednu z krásných cen!

Poukázky na fotoslužby v Centru FotoŠkoda v celkové hodnotě 6.000 Kč a nádherné fotografické publikace z nakladatelství Torst (monografie Josefa Sudka, Alfonse Muchy, Jana Ságla a Jindřicha Marca) můžete vyhrát v soutěži o nejlepší fotografie s libovolným šachovým motivem z restauračního prostředí.

Vyfoťte zátiší šachových figur s poloprázdnými půllitry ve vaší oblíbené zakouřené knajpě, dva kamarády náruživě blicající v hospůdce na růžku, portrét šachového mistra v jeho oblíbené vinárně, akt šachistky v dekadentní kavárně či jakýkoliv jiný šachový motiv či momentku v hospodě, kavárně, baru, čajovně nebo vinárně a pošlete je nejpozději do 4. 4. letošního roku mailem na adresu sachova.kavarna@gmail.com.

Nejlepší snímky budou nejen odměněny, ale také vystaveny a publikovány. Jména vítězů vyhlásíme a nejlepší fotografie zveřejníme 14. dubna na webech PragueChess.cz a ChessCafe.cz a také na facebooku Chess café (facebook.com/tadysehrajisachy).

Fotosoutěž je součástí projektu šachových hospod a kaváren Tady se hrají šachy a podpořily ji Centrum Fotoškoda a nakladatelství Torst.

  • SEZNAM

celý seznam

Celkem je do projektu Chess Café v současné době zapojeno 96 podniků po celé České republice.

V Praze aktuálně evidujeme 37 šachových podniků.
V Brně aktuálně evidujeme 6 šachových podniků.
V Prostějově aktuálně evidujeme 5 šachových podniků.
V Novém Boru a Letohradu aktuálně evidujeme 3 šachové podniky.
V Blansku, Jihlavě, Karlových Varech, Pardubicích, Plzni, Teplicích a České Budějovice aktuálně evidujeme po 2 šachových podnicích.
šachové podniky můžete najít také v Boskovicích, Blovicích, Horní Plané, Horní Bečvě, Jablonném nad Orlicí, Kroměříži, Krnově, Kunvaldu, Kyjově, , Liberci, Mirošově, Mohelnici, Sázavě, Senohrabech, Slavonicích, Stachách, Sychrově, Třemošnici, Trutnově, Turnově, Uherském Brodě, Ústí nad Labem, Sezimovo Ustí a Zdiby.


vlak